Мало Девојче Чевли Големина Мрежа Дише На Отворено Секојдневно Детско Слободно Време Детски Патики Розова

Мало Девојче Чевли Големина Мрежа Дише На Отворено Секојдневно Детско Слободно Време Детски Патики Розова

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Големина(CN) : 21 Insole Должина : 13.5 CM/5.3" Препорачана Возраст : 15-18 Месеци ЕУ : 22.5 велика БРИТАНИЈА : 5.5 НАС : 6.5 М Sutable За : Деца Големина(CN) : 22 Insole Должина : 14 CM/5.5" Препорачана Возраст : 18-24 Месеци ЕУ : 23 велика БРИТАНИЈА : 6 НАС : 7 M Sutable За : Деца Големина(CN) : 23 Insole Должина : 14.5 CM/5.7" Препорачана Возраст : 2-2.5 Години ЕУ : 24 велика БРИТАНИЈА : 7 НАС : 8 M Sutable За : Деца Големина(CN) : 24 Insole Должина : 15 CM/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3 Години ЕУ : 25 велика БРИТАНИЈА : 7.5 НАС : 8.5 М Sutable За : Деца Големина(CN) : 25 Insole Должина : 15.5 CM/6.1" Препорачана Возраст : 3-3.5 Години од ЕУ : велика БРИТАНИЈА 26 : 8 НИ се на : 9 М Sutable За : Деца Големина(CN) : 26 Insole Должина : 16 CM/6.3" Препорачана Возраст : 3.5-4 Години, ЕУ : 26.5 велика БРИТАНИЈА : 8.5 НАС : 9.5 M Sutable За : Малку Деца Големина(CN) : 27 Insole Должина : 16.5 CM/6.5" Препорачана Возраст : 4-4.5 Години ЕУ : 27 велика БРИТАНИЈА : 9 НАС : 10 M Sutable За : Малку Деца Големина(CN) : 28 Insole Должина : 17 CM/6.7" Препорачана Возраст : 4.5-5 Години ЕУ : 28 велика БРИТАНИЈА : 10 НАС : 11 M Sutable За : Малку Деца Големина(CN) : 29 Insole Должина : 17.5 CM/6.9" t Препорачана Возраст : 5-5.5 Години ЕУ : 28.5 велика БРИТАНИЈА : 10.5 НАС : 11.5 М Sutable За : Малку Деца Големина(CN) : 30 Insole Должина : 18 CM/7.1" Препорачана Возраст : 5.5-6 Години ЕУ : 29 велика БРИТАНИЈА : 11 НАС : 12 М Sutable За : Малку Деца Дете е на Слободното време на Отворено Секојдневен Чевли Дише Децата Мрежа Sneaker Features : Единствена материјал : Rubber Style : Случајни,Мода,Party Closure Тип : Лизга-On M,Значи Стандард Width Fashion : Bowknot и Шармантна дизајн на располагање,Направи вашето бебе повеќе Insole Должина=Нога Должина+0.8 cm сите бело бебе чевли. момчиња чевли големина 13. мало девојче чевли големина 8 црна. детски чевли големина 13. мали патики големина 8.5. деца патики големина 11.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата