Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Грифиндор Клуб Крест Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Грифиндор Клуб Крест Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Грифиндор Клуб Крест Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5" х 24.25"х 0.75".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата