Скапоцен Камен Кралот Стерлинг Сребрена Лондон Сина Топаз И Бела Создаде Сафир Ангажман Прстен За Жени

Скапоцен Камен Кралот Стерлинг Сребрена Лондон Сина Топаз И Бела Создаде Сафир Ангажман Прстен За Жени

Това е достапна
DEN 360.00
Количината на стоката:

Тип На Дијамант : Создаден Сафир. Дополнителни Камени Информации. Јасност : Наспроти. Тип На Поставување : 4 Пронг. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун.Нашиот Бренд : . Мерења : 2Х2 мм. Метод На Лекување : Термичка Обработка. Тип На Ставка : Веренички Прстени. Тип На Дијамант : Создаден Сафир. Големина На Прстенот : 8. Боја : Лондон Сина. Мерења : Централен Камен : 6 мм, Мали Камења : 2 мм и 1,3 мм. Пакување : . Дополнителни Камени Информации. Мерења : 1, 3Х1, 3 мм. Јасност : Чистење На Очите. Јасност : Чистење На Очите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата