Крајбрежните Миленичиња Производи Херм. Спренгер Челик Задави Јака

Крајбрежните Миленичиња Производи Херм. Спренгер Челик Задави Јака

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Херм. Јаката За Обука на Синџирот На Кучиња спренгер е безбедна, ефикасна алатка за обука со правилна употреба. Софистицирани техники на производство, конзистентна контрола на квалитетот, извонредна изработка и најквалитетни суровини ја прават Херм. Спренгер германски синџир производи супериорен. Херм. Спренгер нуди различни висококвалитетни, специјализирани синџири на производи. 2,5 мм врски, Одговара на вратот до 18 инчи, Безбедни, ефективни алатки за обука на кучиња со правилна употреба. Изработени од висококвалитетен метал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата