Вилтон Рецепт Десно Чаша Мини Мафини Тава

Вилтон Рецепт Десно Чаша Мини Мафини Тава

Това е достапна
DEN 128.00
Количината на стоката:

Вилтон Рецепт Право 24 Чаша Мини Мафини Тава 24 Чаша Мини Мафини Тава. Тешката конструкција обезбедува рамномерни перформанси на греењето. Нелеплива тава; изградена со сите вистински квалитети за подобри резултати од печењето. 15,8 х 10,5 х 0,8 инчи; димензии на тавата врежани на рачки за лесно повикување. Садови безбедно; лесно за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата