Црвена Капа® Машка Долга Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Црвена Капа® Машка Долга Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

С&С Црвениот Кап ' ® Машки Долг Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула Удобен лев џеб на градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделете дводелен, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата