Линон Мајстори Современа Област Килим, Сина, 8 '10.3'

Линон Мајстори Современа Област Килим, Сина, 8 '10.3'

Това е достапна
DEN 1087.84
Количината на стоката:

Колекцијата Мајстори содржи моќни ткаени килими со моќна инспирација. Овие килими се смели и исполнети со боја, како и дизајни кои повикуваат на вистински уметнички дела со линии што течат, изглед на акварел и модерни спојувања на бои. Големина На килим( Ft) : 8 'x 10.3'. Моќ Демне Изградба. Современ Стил. Направено од 100% Полипропилен. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. Редовно вакуумирајте. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата