Саудер Паладија 2-Фиока Странична Датотека Кабинет, Глечер Даб Заврши

Саудер Паладија 2-Фиока Странична Датотека Кабинет, Глечер Даб Заврши

Това е достапна
DEN 2559.84
Количината на стоката:

Брзо и лесно склопување со т-слот фиока систем. Механизмот за безбедност на испреплетување овозможува само една фиока отворена истовремено. Овој страничен кабинет за поднесување има две големи фиоки со целосни слајдови за продолжување за да ги држи висечките датотеки со букви, правни или Европски димензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата