Лале Димензионални Ткаенина Боја, Масна, Бела, fl oz

Лале Димензионални Ткаенина Боја, Масна, Бела, fl oz

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Бидете креативни ВО 3Д Со Димензионална Боја За Ткаенина Од Лале во шише од 4 fl oz! Достапна во различни бои и подуени завршетоци, оваа нетоксична боја е формулирана за трајна адхезија на ткаенината, така што вашите дизајни остануваат димензионални и изгледаат одлично миење после миење. Додадете малку издувам на вашите работи со премиум лале Бела лиснато боја! Нетоксичен. Постојана и машина за перење. Нема да пукне или кора. Врвот е дизајниран за оптимален проток на боја за секоја завршница. Лесно стискаш шише. Лисната Боја за ткаенина доаѓа во шишиња што лесно се стискаат. Лесно креирајте лавра, цртежи и зборови. Прави идеален додаток на други материјали за уметност и занаети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата