Добро Ткаени Баркли Сарук Традиционален Ориентален Панел Слонова Коска 7'10 Круг Килим

Добро Ткаени Баркли Сарук Традиционален Ориентален Панел Слонова Коска 7'10 Круг Килим

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Колекцијата Баркли обединува низа модели извлечени од внимателно избрана палета На Модерни и Геометриски Стилови. Полипропиленските влакна поставени на топлина даваат 0,4" куп кој е мек, отпорен на дамки и не фрла или избледува со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Широк спектар на форми, големини и дизајни значи дека оваа колекција има нешто за простории од секоја големина и стил. Подигнете го вашиот простор со мекиот, убав Килим Пила. Традиционална персиска шема на градинарски панели во прекрасни бои. Добро изработени и дебели со влакна што не пролеваат за траен квалитет. Подлогата од јута е безбедна за сите површини, вклучително и дрвени подови. Лесно се одржува чисто со материјали отпорни на дамки. Се препорачува употреба на тепих за додавање удобност и спречување на менување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата