Насловна Билет Фарма Полица Курио Кабинетот Во Потресени Крем

Насловна Билет Фарма Полица Курио Кабинетот Во Потресени Крем

Това е достапна
DEN 3999.84
Количината на стоката:

Овој витрин инспириран од викендицата дава изјава самостојно. Великодушно намалена, со многу потресена бела завршница, може лесно да смести поголеми предмети. Двете предни врати за отворање имаат решетки со прозорски панели, кои за дополнителен интерес. Три од стаклените полици се прилагодливи за да можете да организирате да одговараат на колекцијата внатре. Постои четврта стаклена полица која се наоѓа во близина на средината и е отстранлива. Две внатрешни светла и огледуваниот грб ги подобруваат вашите предмети. Случајот седи на четири пунџа нозе. Три стаклени полици се прилагодливи. Четврта стаклена полица која се наоѓа во близина на средината и е отстранлива. Гаранција : Ограничена една година на делови и механизми. Не е потребно собрание. 48 во. В х 17 во. Д х 84 во. Н (250,8 фунти.). Овој витрин инспириран од викендицата дава изјава самостојно. Великодушно намалена, со многу потресена бела завршница, може лесно да смести поголеми предмети. Двете предни врати за отворање имаат решетки со прозорски панели, кои за дополнителен интерес. Две внатрешни светла и огледуваниот грб ги подобруваат вашите предмети. Случајот седи на четири пунџа нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата