CaComMARK Pi Жените Панталони плус На Дозвола Женско Лето Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памук Лен Обични Панталони Виолетова

CaComMARK Pi Жените Панталони плус На Дозвола Женско Лето Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памук Лен Обични Панталони Виолетова

Това е достапна
DEN 367.20
Количината на стоката:

52 "Рамо до ракав : 35cm/13.Usukeubustshoustshoolghthlage81238108cm/42.Карактеристики : Покажувајќи го вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.17 " Жените Панталони Плус Дозвола; Плус Големина панталони. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.17 " Големина : LSize. Блузата Со долги ракави за Печатење се чувствува мека и удобна и ќе Ви се допадне кога ќе ја добиете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата