Лажичка Женска Платформа Сандали Со Потпетици

Лажичка Женска Платформа Сандали Со Потпетици

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Совршено разигран. Овие Сандали од Лажичка се зголемуваат до повод со блок пета и покачен дизајн на платформа. Прилагодливиот ремен за глуждот помага да се донесе удобно, сигурно вклопување и додава женски допир на овој трендовски дизајн. Само во . Материјал : Црн Горен Дел : 100% Полиестер; Метален Горен Дел : 100% Полиуретан; Постава/Ѓон : вештачки материјали. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Висина на петицата отворен прст. Женска Платформа Потпетици Сандали од Лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни работи. Инспирирајте се со забавни, флертувачки парчиња, најнови трендови и некои неочекувани наоди. Еве сега - €вашиот оди-да бара се што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата