Сензорот На Системот За Монитор За Притисок Во гумите Одговара За Алтима 2011-40700-1АА0Д

Сензорот На Системот За Монитор За Притисок Во гумите Одговара За Алтима 2011-40700-1АА0Д

Това е достапна
DEN 895.84
Количината на стоката:

Сензорот На Системот За Монитор За Притисок Во гумите одговара За Алтима 2011-2012 40700-1аа0дспецификација : Карактеристики : 1. Изработен од квалитетен алуминиум и АБС материјал, тој е издржлив и . 2. Следете го притисокот и температурата во гумите во реално време, сигурен за употреба. 3. Лесен за инсталирање, не се потребни комплицирани алатки, заштедуваат време и напор. 4. Високо ниво на точност и чувствителност, подобрување на вашето возило. 5. Изграден за да ги исполни стандардните спецификации, строго следете ја фабричката контрола на квалитетот. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Материјал За Сензор За Притисок Во Гумите : Алуминиум + Абс Боја : Како Што Е Прикажано НА Сликата ОЕ : 40700-1аа0д Фитинг : Одговара За Алтима 2011-2012 Се Вклопува За Армада 2012-2015 Се Вклопува За Коцка 2011-2012 Се Вклопува За Граница 2012-2015 Се Вклопува ЗА ГТ-Р 2011-2016 Одговара За Џук 2012 Се Вклопува За Максима 2011-2012 Се Вклопува ЗА МУРАНО 2012-2014 Се Вклопува За Патфиндер 2012 Се Вклопува За Непријателските 2012 Се вклопува За Сентра 2011-2013 Се вклопува За ТИТАН 2012-2015 Се вклопува За Верса 2011-2012 се Вклопува ЗА XTERRA 2012-2015 Пакет Листа : 1 Х Сензор За Притисок Во Гумите Изработен Од Квалитетен Алуминиум И АБС Материјал, ТОЈ Е ИЗДРЖЛИВ И . Следете го притисокот и температурата во гумите во реално време, сигурен за употреба. Лесен за инсталирање, не се потребни комплицирани алатки, заштедуваат време и напор. Високо ниво на точност и чувствителност, подобрување на вашето возило. Изграден за да ги исполни стандардните спецификации, строго следете ја фабричката контрола на квалитетот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата