Заливот Сент Луис Каки Лента Керамичка Маса Светилка Каки И Крем Заврши, Бела Ткаенина Сенка

Заливот Сент Луис Каки Лента Керамичка Маса Светилка Каки И Крем Заврши, Бела Ткаенина Сенка

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Чистите линии и брилијантните бои ја прават оваа керамичка столна ламба прекрасно парче декор за живеење, јадење и спални соби. Каки браун и крем создаваат различни делови во застаклената надворешност, комбинацијата нуди примамлив контраст. Белата ленена нијанса нуди суптилен акцент на парчето додека ја надополнува формата на цилиндричното тело. Поради Процесот На Производство, Секое Парче Е Уникатно И Ниту Едно Не Е Точно Слично. Крем И Каки Кафеава Керамичка Застаклена Основа. Хром Обоени Светилка Вратот. Хром Обоени Метал Финалето. Бела Ткаенина Тапан Сенка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата