Монако Дрискол Апстрактна Област Килим, Светло Сина Мулти, 6'7 9'2

Монако Дрискол Апстрактна Област Килим, Светло Сина Мулти, 6'7 9'2

Това е достапна
DEN 1242.56
Количината на стоката:

Килимите Од Монако се совршен додаток во вашиот дом за стилска надградба.Колекција килими од монако Метро-Модерна Област Килими со Слободен дух и живописно обоени, Колекцијата Сафавиех Монако дава бохо-шик талент на фантастични мотиви и класични дизајни на килими. Заштедете Пари. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата