Ла Крст Технологија Закривена Црна Дигитална Проекција Будилник Со Радио, 817-2410Б

Ла Крст Технологија Закривена Црна Дигитална Проекција Будилник Со Радио, 817-2410Б

Това е достапна
DEN 559.84
Количината на стоката:

Технологијата La Crosse Заоблен Будилник За Килибарна Проекција со FM Радио е повеќе од будилник. Тоа е вашиот нов придружник покрај креветот. Неговото елегантно куќиште со црна текстура и закривената стаклена леќа совршено ќе ја нагласат секоја ноќна маса или маса. Смирувачките броеви осветлени со килибар се прилагодуваат на посакуваните нивоа на осветленост. Прикажете го времето на вашиот ѕид или таван со прилагодлив проектор од 180 степени. (Проекцијата исто така може да се исклучи ако сакате .) Повеќе од само убаво лице, Заоблениот Килибарен Будилник е преполн со погодни карактеристики по кои Е позната Технологијата Ла Крос. Леснотија во спиење со звуците на вашите омилени ФМ радио станици. Автоматско скенирање до 20 претходно поставени станици. Програмирајте тајмер за спиење од 5 до 90 минути и одете на спиење. Не заборавајте да го вклучите вашиот уред во НЕГОВИОТ USB полнач со 1 засилувач. По добар сон, двојните аларми нудат дополнителен дел од умот што нема да го преспиете. Претпочитаат да се олесни во текот на денот? Програмирајте опција за одложување од 5 до 60 минути. Разбудете се на една од 20-те претходно поставени дигитални радио станици или поалармантен звучник за да го најдете вашиот телефон целосно наполнет, исто како и вие. Опции за будење до зуење или будење до радио. Двоен аларм со програмабилно одложување (5 – 60 минути). 1.85" цифри Во Килибар со 12 час време. Дигитално ФМ радио (програмабилно / автоматско скенирање). 1А USB порта за брзо полнење. Проекти Време на таванот/ѕид со ротација тркало. Контрола на јачина на звук. Радио тајмер за спиење (5 до 90 минути). Потребен Е 5 V USB адаптер кабел со тула за напојување; (опционално, ЕДЕН CR2032 не е вклучен за резервни поставки).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата