Хоризонт Група Само Мојот Стил Вкус Лабораторија Усна Сјај, Секој

Хоризонт Група Само Мојот Стил Вкус Лабораторија Усна Сјај, Секој

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Најдете го вашиот вкус Со Комплетот За Сјај За Усни Со Само Мојот Стилски Вкус! Создадете треперливи сјаеви кои се слоевити со шарени, овошни вкусови. Создадете слоевит изглед на виножито или измешајте ги сите бои за да направите вител за боја за вратоврска! Измешајте заедно боровинки и јагоди за виолетов вкус на многу бобинки, или измешајте цитрус и јагода тп создаваат лут летен вкус. Додадете допир на треперење на усните за да блеснат вашите сјаеви, а потоа персонализирајте ја секоја цевка со чудно име! Направете вкусни подароци за пријателите или поканете ги да создадат во вашата лабораторија за вкус! Се препорачува за фанатици за сјај за усни на возраст од 6 и повеќе години. Потребен е надзор на возрасни. Само Мојот Стил Лабораторија За Вкус Сјај За Усни : Создадете 4 приспособени сјаеви за усни измешајте и совпаѓајте ги боите за да го пронајдете вашиот вкус создадете боја за вратоврска и слоевит изгледне нанесувајте околу пределот околу очите препорачан надзор за возрасни вкусовите Вклучуваат : Опсег На Јагоди, Боровинки И Цитруси : 6 години и упкит Вклучува : 3 Сјаеви За Усни Со Вкус, 1 Треперлив Сјај За Усни, 4 Сјај За Усни Цевки, Стап За Мешање, Лесни за Следење упатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата