Цимери Шопкинс Гигант Кора И Стап Ѕид Налепница

Цимери Шопкинс Гигант Кора И Стап Ѕид Налепница

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Прилагодете простор во секунди Со цимери кора и стап ѕид налепници. За украсување, едноставно излупете и залепете налепници на која било мазна, рамна површина. Цимерите ѕидните налепници може да се отстранат, репозиционираат и повторно да се користат онолку често колку што е потребно. На ѕидот по отстранувањето не се оставаат лепливи остатоци. Ѕидовите остануваат чисти секој пат! Идеален и за долгорочна и за привремена употреба, користете налепници За цимери за украсување ѕидови, мебел, апарати, врати, прозорци и многу повеќе. Стил вашиот простор денес Со цимери ѕид налепници. Лесно за нанесување-само излупете и залепете. Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Отстранлив и репозициониран без лепливи остатоци оставени зад себе. Повторна употреба од еден простор до друг. Отпечатен на безбеден, висококвалитетен материјал кој нема штетни хемикалии. Совршен за спални соби, простории за живеење, канцеларии и многу повеќе. Идеален и за изнајмувачи и за сопственици на куќи. Исчистете ја и оставете ја површината да се исуши пред нанесувањето за најдобри резултати. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата