Базен Мајстор Контура Душек

Базен Мајстор Контура Душек

Това е достапна
DEN 591.84
Количината на стоката:

Преголемиот профил на овој контурен душек обезбедува удобно усогласување на телото додека се релаксирате. Изработен од издржлив винил со 12 мерачи, дизајнот е класичен и елегантен со проѕирен винил кој им овозможува на шарените внатрешни прегради да се појават од водата. Мери над седум метри долга, издувана големина. Контурен Душек : голем преголем душек за да одговара на сите големини на телото. Дизајнот со широка ширина и овалното тело овозможуваат целосно позиционирање со простор за поштеда. Нежниот контурен дизајн обезбедува удобна височина за долгорочно лежење. Изграден во издржлив винил со 12 мерачи. Интегриран џеб за пијалоци. 86" долг х 42 " широк, издуван. Вклучува вентил за брзо издувување. Се препорачува за возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата