На UL НАВЕДЕНИ AC Адаптер Компатибилен Со Ktec KSAS0241200150HU WD Мојата Книга AV DVR Западен Дигитален Елемент

На UL НАВЕДЕНИ AC Адаптер Компатибилен Со Ktec KSAS0241200150HU WD Мојата Книга AV DVR Западен Дигитален Елемент

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

FITE НА UL НАВЕДЕНИОТ Ac Адаптер Компатибилен со Ktec KSAS0241200150 HU WD Мојата Книга AV DVR Западен Дигитален Елементовој адаптер Со Do E НИВО VI ОД FITE ON е одобрен за Продажба во Лабораториите На Преземачите на Сад и Канада (UL) И Ги Доби сертификатите. Со заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон, заштита од преоптоварување, заштита од температура.Вие само потрошивте помалку време за полнење, а потоа ќе добиете подолго време на подготвеност за вашиот уред, заштедувајќи енергија и заштита на животната средина.Најважно е, тоа ниту ќе му наштети на вашето семејство, ниту на вашиот уред!☛Пакетот Вклучува : *1 x AC / Dc Адаптер за Напојување} ИЗДРЖЛИВОСТ : тој е цврсто дизајниран, жиците нема лесно да се извлечат или да се распаднат кога е вклучен или за време на испораката!. ●КОМПАТИБИЛНОСТ : 100% фитинг, ќе работи совршено со вашиот уред, нема да дува коло или да прави физички шум кога е вклучен !. ●ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ : Благодарение на Овој ul Сертифициран VI енергетски адаптер, може да потрошите помалку време за полнење на батеријата, додека, немате грижи за времето на подготвеност на вашиот уред. ●БЕЗ РИЗИК : вграден е во безбедносна заштита, нема да прави физичка бучава, да предизвика пожар или да дува коло по долго користење, ќе гарантира безбедна средина за вашето семејство. ●ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 1080 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! / Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку има прашања или проблеми-ние сме тука да ви помогнеме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата