Кожна Јака со Навртки и Столпчиња, За Мачки, Кученца, Мали И Средни Миленичиња

Кожна Јака со Навртки и Столпчиња, За Мачки, Кученца, Мали И Средни Миленичиња

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Така, можете да шетате кучиња во дождливи или сончеви денови. Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја потврдите нарачката, се препорачува да оставите ширина од 2-3 прсти при мерење на обемот на вратот на миленичето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата