Кардонски Масовен Сензор За Проток На Воздух П Н: 74-Одговара изберете: МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР, 1999-МИЦУБИШИ МОНТЕРО

Кардонски Масовен Сензор За Проток На Воздух П Н: 74-Одговара изберете: МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР, 1999-МИЦУБИШИ МОНТЕРО

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

А1 Кардоне Масовен Сензор За Проток На Воздух П/Н : 74-60019 Кардоне Масовен Сензор За Проток На Воздух, #74-60019 Одговара Изберете : 2003 МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР 2001.2003-2006 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 1999-2000, 2002 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата