Уникатни Индустрии Замрзнати Роденденски Печатени Покани, 4 х7

Уникатни Индустрии Замрзнати Роденденски Печатени Покани, 4 х7

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Уникатни Индустрии Подгответе ги сите за вашата магична прослава користејќи ги Нашите Покани За Роденден На Дизни Замрзнати и Благодарници! Овој пакет на 8 партија поканува и 8 ви благодариме картички карактеристики Ана, Елса, Олаф, и други фан-омилени ликови. Секоја покана вклучува простори за пополнување на локацијата, времето, датумот на вашата замрзната роденденска забава, информациите ЗА РСВП. Дополнително, секоја белешка за благодарност содржи празни линии за да напишете своја персонализирана порака. Најдете повеќе начини да направите забавата да се чувствува посебно – купувајте ги останатите наши достапни замрзнати тематски партиски материјали. Замрзнати Покани и 8 Благодарници, 8 Брои : Покани За Роденден измерете 5,5" х 4 " и дојдете со пликови . Ви благодариме Разгледници измерете 5,5 "х 4". Одлично За замрзната тематска роденденска забава . Комбинирајте со други замрзнати резерви за забави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата