Мебел за бебиња Кали ВТОРИ 4-Во-Кабриолет Креветче Бело

Мебел за бебиња Кали ВТОРИ 4-Во-Кабриолет Креветче Бело

Това е достапна
DEN 9599.84
Количината на стоката:

Мебелот ЗА БЕБИЊА АФГ Кали ВТОРИ 4 во 1 кабриолет креветче е изработен од цврсто борово тврдо дрво со уникатен правилен дизајн на подножјето (предниот панел) и нетоксична завршница. Ова кабриолет креветче има поддршка за душек на 3 нивоа што може да се прилагоди во текот на растот на вашето бебе. Ова традиционално креветче за бебиња, исто така, може да се претвори во кревет за мали деца (шината за чувари на мали деца не е вклучена и продадена одделно), дневен кревет и кревет со целосна големина (шините за конверзија се продаваат одделно) за да го придружуваат растот на вашето дете. Креветчето Кали ВТОРИ 4 во 1 е шармантно, цврсто креветче совршено за вашата модерна расадник. Уникатен подножје (предниот панел) директно дизајн. Прилагодување на пружината на душекот на 3 нивоа за да се прилагоди на растот на детето. Компатибилна Заштитна Ограда За Мали Деца : Кали Комплет За Конверзија На Кревети За Мали Деца (016 E, 016 G, 016 W). Се претвора во кревет за мали деца (заштитна ограда што се продава одделно), дневен кревет и кревет со целосна големина (шините за конверзија не се вклучени). Собрана тежина на производот : 43 килограми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата