Карате Кид Машки и Големи Машки Графички Маици Со Долги Ракави, Карате Детски Маици

Карате Кид Машки и Големи Машки Графички Маици Со Долги Ракави, Карате Детски Маици

Това е достапна
DEN 262.24
Количината на стоката:

Земете вашиот стил на ново ниво со оваа долга ракав карате Дете графички маица. Одликувајќи се со удобно вклопување и меко чувство на рака, оваа графичка маичка е совршен додаток на вашата гардероба. Направена со 60% памук, 40% полиестерски состав, оваа маица ќе биде ваш избор за fall и зимски месеци. Спарете го со омиленото дно и ќе ви биде добро да одите. Официјално Лиценцирана Карате Дете Облека. 60% Памук, 40% Полиестерски Состав. Карате Дете, Сите Права Се Задржани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата