Снимање Ѕвезди Таванот Светилка Хром

Снимање Ѕвезди Таванот Светилка Хром

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Снимање Ѕвезди Таванот Светилка Хром Како гледање на движењето на небото во темна ноќ, Светилка Снимањето Ѕвезди Таванот ќе ве натера да сонувате. Неговата хромирана завршница е компензирана со нежни кристални приврзоци. Макс Ват 25 В, Големина Е12, Тип Б35. УЛ одобрени и наведени. Вклучени се светилки. Димензии : 126 инчи висока х 47,4 инчи ширина х 1,3 инчи длабоко. Гаранција : 1 година ограничена гаранција. Грижа : Топла вода И благ сапун со мека крпа. # На Светилки Вклучени : 9. Производот Вклучува : Девет 25 Вати Тип Б35 ПРЕДВОДЕНИ Светилки. Тип На Прекинувач : Хардверски. Дали Кабелот Е Прилагодлив? Да. УЛ Наведени. Моќност на Сијалицата : 25 W.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата