Долна Облека За Жени Чипка Прашка Оглавник Врвот Ноќница Длабоко V Пред Отворен Долна Облека

Долна Облека За Жени Чипка Прашка Оглавник Врвот Ноќница Длабоко V Пред Отворен Долна Облека

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 50гр. големина На Пакетот : 10х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 80-84см/31,50-33,07" Половината : 64-68см/25,20-26,77" : 88-92см/34,65-36,22"Големина : М Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 68-72см/26,77-28,35" : 92-96см/36.22-37.80"големина : л биста : 88-92см/34.65-36.22" половината : 72-76см/28.35-29.92" : 96-100см/37.80-39.37"големина : xl биста : 92-96см/36.22-37.80" половината : 76-80см/29,92-31,50" : 100-104см/39,37-40,94"големина : ххл биста : 96-100см/37,80-39,37" половината : 80-84см/31,50-33,07" : 104-108см/40,94-42,52" женски градници, гаќи и долна облека. секси долна облека за жени. Секси Долна Облека Цветни Чипка Види Преку Боди Долна Облека. Добро за подароци за годишнината, невестинска долна облека, празници, меден месец, женски подароци или романтични вечери. Добар избор како облека за спиење, боди,ноќна облека за Денот на Вљубените, брачни ноќи, Божиќ, будоар партија. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата