Лејси Плочи Печка Ветер Штит Преклопен Шофершајбната За Пикник

Лејси Плочи Печка Ветер Штит Преклопен Шофершајбната За Пикник

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Опис : Овој Штит за Ветер од Печка е преклоплив и компактен, опремен со торба за врвки за лесно складирање.Спецификации : Материјал : лесна алуминиумска големина на легура : околу 139мм*70мм*9 парчиња/5,47*2,76 воголемина : околу 190 грама Боја : сребрена, црвена, златна, зелена погодна за : кампување, риболов, самоуправување, планинарење И други активности На отворено Список за пакување : 1*9 Плочи Шофершајбна1*Заштитен Багнот : Поради разликите во осветлувањето и поставките на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме дозволете мали разлики во големината. Премиум Материјал : третман со анодна оксидација со Висока јачина, материјал од легура на алуминиум, силен и издржлив. Заштеда на енергија : Вградените клинци можат да го поправат дефлекторот на ветерот на земја за да го заштитат шпоретот/шпоретот од ветрот за да заштедат гориво. Подобрената ефикасност помага да се заштеди гориво. Дизајн на долниот Жлеб : дизајнот на долниот жлеб ја контролира циркулацијата на воздухот и ја подобрува ефикасноста на согорувањето. Лесно Складирање : Преклоплив и компактен, опремен со торба за врвки за лесно складирање. Погоден за : Пикник, кампување и други активности на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата