Ѓаунл МОЈОТ УМ СЕУШТЕ ЗБОРУВА Со Тебе Ѓердан Ѓердан Денот На Мајката Подарок Накит Меморијал Жешко Мојот Ум Срце

Ѓаунл МОЈОТ УМ СЕУШТЕ ЗБОРУВА Со Тебе Ѓердан Ѓердан Денот На Мајката Подарок Накит Меморијал Жешко Мојот Ум Срце

Това е достапна
DEN 527.84
Количината на стоката:

МОЈОТ УМ СЕ УШТЕ ЗБОРУВА Со Тебе Ѓердан Ѓердан Денот На Мајката Подарок Накит Меморијал Жешка Мојот Ум Срцеопис : Материјал : Легура : 8 стилови (на сликата)ѓердан должина : 20 " приврзок за срце : 28ммх28ммстил : мажи и жениова е совршен додаток и одличен подарок за вашите пријатели. Тоа ќе ги направи вашите слики поубави. Погоден за секоја сезона.Забелешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала од Европа и Сад. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува 1 компјутер Ѓердан Ѓердани Ѓердани. Ѓердани И Приврзоци. Накит И Часовници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата