Оксфордгруен Ли Бисер Кварт Боја На Основно Палто За Автомобилски Авто Камион

Оксфордгруен Ли Бисер Кварт Боја На Основно Палто За Автомобилски Авто Камион

Това е достапна
DEN 383.84
Количината на стоката:

Комплетот вклучува 1 Литар премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Нашиот универзален основен слој може да се користи со било кој квалитетен уретан или полиуретан јасен слој. Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. 1 : 1 Сооднос На Мешање со соодветен температурен опсег на редуктор. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.Е.-430-БМВ-Х6-ОЛ-БКК-ЈГАИ. За Автомобил или Камион : Бмв Х6 430 Оксфордгруен ли Перл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата