Дорман 963 - Браник Држач Клип Главата Диа. 0. Во. Стебло Долго 0. Во. Дупка Диа. 0. Во. Црна Одговара изберете: 2008 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2013 - ТОЈОТА АВАЛОН

Дорман 963 - Браник Држач Клип Главата Диа. 0. Во. Стебло Долго 0. Во. Дупка Диа. 0. Во. Црна Одговара изберете: 2008 - ТОЈОТА

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Изграден од квалитетни материјали, овој повеќенаменски држач ја обезбедува истата функција и разноврсност како и оригиналниот држач за опрема што обезбедува долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој држач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот држач за опрема за оваа апликација на возилото. Квалитетен материјал - овој држач е изработен од издржлив материјал за долготрајна услуга. Разновиден дизајн-овој држач е погоден за различни автомобилски намени. Одлична вредност - овој дел нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата