54 Перел Базен Плови

54 Перел Базен Плови

Това е достапна
DEN 104.64
Количината на стоката:

Забавувајте се лебдат со храна!Овој мек ѓеврек со големина на џамбо од Крајбрежјето на Сол става убав пресврт на класичниот плови на базенот. Влегувајќи во широк над 4,5 стапки, има многу простор за три деца во пресвртот на овој сплав за базен. Изработен од долготраен винил, обоен е со светли, смели бои и забавни детали. И за секој случај на несреќи, вклучивме бесплатен комплет за итни случаи. Не дозволувајте вашата забава да се издува на следната летна забава на плажа!Зошто ќе ви се допадне!Тоа е пловечка храна за вашиот базен! Кому не му требаат повеќе работи што плови? Вкусен е и доволно голем за речиси секој да легне и да фати сонце. Однесете го вашиот сплав насекаде; плажата, езерото или базенот. Хоп на вашиот нов симпатичен базен плови и нека брановите ве водат во вашиот летен рај. ЏАМБО-ГОЛЕМИНА : овој џамбо солен ѓеврек плови е широк над 4,5 стапки. ЗАБАВА НА СОНЦЕ : Навалете се и уживајте во летното сонце додека лебдите на овој солен базен на надувување. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овој голем мек ѓеврек е украсен со живописни кафеави и бели детали за часови забава. ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од цврст, водоотпорен винил материјал за плови во водата. БЕЗ ГРИЖИ : во случај на вонредна состојба, вклучивме комплет за лепенка за вашиот нов плови во базенот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата