Берингер Q1202USB 12-Влез 2-АВТОБУС USB Аудио Интерфејс Миксер w XENY Микрофон Предзасилувачи Британски EQ & Компресори

Берингер Q1202USB 12-Влез 2-АВТОБУС USB Аудио Интерфејс Миксер w XENY Микрофон Предзасилувачи Британски EQ & Компресори

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Компактниот миксер Q1202 USB ви овозможува без напор да постигнете звук со врвен квалитет, благодарение на Неговите 4 Вградени Предзасилувачи ЗА Микрофони ОД КСЕНИКС И ултра-музички "Британски" Канал EQs. Behringer Q1202 USB 12-Влез 2-АВТОБУС USB Аудио Интерфејс Миксер w/ XENYX Mic Preamps Британски EQ & Компресори.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата