Полиформ Нф-ЦРВЕНА Нф Серија Фендер-8.9 26.8

Полиформ Нф-ЦРВЕНА Нф Серија Фендер-8.9 26.8

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Бродскиот Браник Од Серијата НФ, една од најновите иновации На Полиформ, има повеќекратни ребрести, армирани јажиња, што го прави најсилниот браник во својата класа. Серијата НФ е екстра тежок, рекреативно-пловечки браник и добар избор за употреба во брави на чамци и приливни области каде што браниците се изложени на ситуации со висок стрес. Серијата NF е дизајнирана да трае и да застане во најтешките услови, како и да биде компактна за лесно складирање во помали занаети. Засилени јажиња со двојни очи за флексибилност и издржливост. Дизајниран за средна употреба и во постојани заштитени и во незаштитени пристаништа. Уникатен полиформен вентил за долгогодишна услуга. Елегантен еднобоен стил. Користете со чамци во должина од 20' до 30'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата