Комфортвју Широка Ширина На Жените Мекена Мазга Чевли

Комфортвју Широка Ширина На Жените Мекена Мазга Чевли

Това е достапна
DEN 946.72
Количината на стоката:

Комфортвју Широка Ширина На Жените Мекена Мазга Чевли.Удобна и лежерна мазга за собирање на сите ваши омилени изгледи.  Влошки од Горна Мемориска пена слични на кожа Флексибилни, надворешни ѓонови отпорни на лизгање жлебно дно за дополнително држење и флексибилност1" мазги слични на кожа на пета достапни во целосни и пол големини 7-11, 12 МЕТРИ, W, WW. За брендот : Чевли дизајнирани да бидат обувки со најдобро вклопување, најдобро чувство, најдобар изглед за секој момент од вашиот живот. Нашите чевли имаат флексибилни и отпорни на лизгање стапала, стабилни потпетици и влошки. Од секојдневни чевли, до чизми, до чевли за облекување обезбедуваме удобност и стил на секој чекор од денот. Достапно во 30 големини и ширини. Кожа-како горниот дел. Меморија пена влошки. Флексибилни надворешни ѓонови отпорни на лизгање. Жлеб дното за дополнителен зафат и флексибилност. 1 " пета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата