Воздух Почиста Собранието

Воздух Почиста Собранието

Това е достапна
DEN 3652.16
Количината на стоката:

Воздух Почиста Собранието; 15/16 во. Капка База; Црна; 4 во. H Филтер За Хартија; Одговара На 4150/4160 Серија Јаглехидрати/Тела За Гас со 5-1/8 инчи. Вратот; Челична Основа/Капак Со Печат; ЕДП Е Процес Каде Што Металните Делови Се Електрично Наполнетинаши 16" филтрите за воздух беа хит! Значи, за 4150 сопственици. Холи е горда што нуди уште еден здив на свеж воздух со нашите нови 16" капка-база 4150 воздух почиста собранија и филтри. Достапно во 3", 4" или 6" висини на филтерот и во хром или ЕДП црна боја. Склоповите се достапни со црвен елемент за газа што се пере или елемент од бела плисирана хартија за да го понудат изгледот што го имате на ум. Врвовите се толку големи и мазни решивме да ги оставиме обични за убав скришум изглед или да ги користиме како платно за создавање сопствен изглед. Тие имаат 15/16" капка-база, па хауба дозвола подолу. ЕДП Е Процес Каде Што Металните Делови Се Електрично Наелектризирани; Металните Делови Се Потопуваат Во Спротивно Наелектризиран Раствор На Боја; Одличен Отпорен на ' рѓа и Елементи; Создава Мазен Непорозен И Рамномерен Слој На Боја; Отворен Елемент Стил Дополнителни Функции Заврши : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата