Сиера СР18.Кб 10а Ресетирање На Копчето Прекинувач

Сиера СР18.Кб 10а Ресетирање На Копчето Прекинувач

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Производите на сиера се дизајнирани да ги задоволат денешните високи побарувања на моторот со коњски сили и да застанат во суровата морска средина. Сите Производи Од Сиера го исполнуваат или надминуваат оригиналниот дел од опремата што го заменува. Сиера снабдува многу производители НА мотори ОЕМ и градители на бродови стотици квалитетни делови секој ден. Карактеристики 10а Ресетирачки Прекинувачи На Колото Во 3/8 "дупкабели копчиња ЗА DC, црни копчиња за Acspececations Земја На Потекло : Индонезијадимензија : 5.31" H x 2.94 "W x 1.5" LWeight : 0.06 lbs-SKU : NRTHR64710 Замена за популарни прекинувачи монтирани на панели. Замена за популарни панел монтирани прекинувачи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата