Налепници За лупење И Стап Ѕидни Налепници Задни Плочки Водоотпорна Налепница За Плочки Пвц Цветен Марокански Отстранлив САМ Стил 3, 94х3, 94 10х

Налепници За лупење И Стап Ѕидни Налепници Задни Плочки Водоотпорна Налепница За Плочки Пвц Цветен Марокански Отстранлив САМ

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите.87x7, 87")Тежина : 72g/165g/290 За Монтирање : Се Однесува на Мазни Површински Карактеристики : овој производ што го добивте содржи 24 дел. Лесно САМОСТОЈНО, Лесно за сечење и лепење, само излупете и залепете.Вклучен пакет : Само Налепници за плочки 24 х (Другите Додатоци Не Се Вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Оваа ставка е сам производ. Овие можат да се користат и на вратите, на секоја рамна површина и да не остават неред ако се отстранат од ѕидот. Моделот е јасен, без пилинг по инсталацијата,Силна носивост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата