Генијални Алатки 1 Д-Р 2-7 16 Штекер За Влијание-867078

Генијални Алатки 1 Д-Р 2-7 16 Штекер За Влијание-867078

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Генијални Алатки Професионална Сила На Која можете Да Верувате. Генијални Алатки Влијание Сокет Серија е дизајниран од страна на професионални за професионалци. Секој приклучок започнува како Суров Хром Ванадиум или Хромолија Легура Челик Прачка. Секое парче е стручно исечено на потребната должина и дијаметар празна голтка. Користејќи ги нашите генијални Алатки техника На Ладно Ковање, приклучоците се формираат на собна температура во нејзината основна форма без разлика дали се 6 поени или 12 поени. Генијални Алатки Антикорозивен Третман. Во зависност од серијата приклучоци, ние ги третираме нашите приклучоци со антикорозивни третмани за да ја зголемиме долговечноста и јачината на нашите приклучоци, за да можете да сметате на конзистентни и сигурни перформанси од сите наши приклучоци. Нашата Серија На Ударни Приклучоци Се Подложува На Третман Со Црн Оксид, давајќи му мат финиш со антикорозивни својства. Ограничена Доживотна Гаранција. Купување со доверба како генијални Алатки производите имаат Ограничена Доживотна Гаранција. Генијални Алатки 1" Д-Р 2-7/16 " Приклучок За Влијание (ЦР-Мо) - 867078.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата