Да Менс наредена дрвена потпетица Челзи Челзи

Да Менс наредена дрвена потпетица Челзи Челзи

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Паметно носење-тоа-насекаде подигање од daxx. Мани е класичен стил на Челси со стрии на глуждот и табулаторот за влечење. Овој богат, разноврсен изглед е изречен со врвен велур на Faux, поддржан од перничена инло. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата