Dearfoams Cedar Men Sherpa Sherpa Sleeper Cang затворени влечки од задниот дел

Dearfoams Cedar Men Sherpa Sherpa Sleeper Cang затворени влечки од задниот дел

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Како пријатна како кампот околу пожар, овие влечки за вреќи за спиење на кедар се совршен избор без оглед на времето! Иновативната технологија за прилагодување на DF ветува удобност без поттик, заедно со нашето класична мемориска пена. И со удобни дизајни за перење машина, можете да сметате на долготрајна свежина! Мекиот меч горен со пријатна обвивка за шерпа и стапало. ДФ Адаптална технологија ги задржува нозете пријатни, никогаш не се испотени . Мемориската пена Интол додава дополнителна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата