Машка кожена кожена мокасин

Машка кожена кожена мокасин

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Останете пријатни во стил со овие влечки на мокасин од мокасин од Daxx. Овие мокасини од овча кожа имаат оригинални велур на велур со лесен стил на лизгање. Мека оригинална обвивка од крзно од овци создава удобност и топлина за да се заврши дизајнот. Оваа класична лизгачка Брумби е конструирана со модерен стил и крајна удобност во умот. Цврстата газена надворешна плоча ги штити стапалата од надворешните елементи, додека меката постава обезбедува удобно абење и лесен дизајн на влечење го комплетира изгледот на овие основни влечки. Спарете ги овие папучи од премиум куќа со мека 2-p C копче за пижама со долги ракави, поставени за да создадат удобен и стилски стил во текот на целата година. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : оригинален велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата