Атлетски работи Девојки печатени и солидни активни шорцеви со 3 пакувања, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки печатени и солидни активни шорцеви со 3 пакувања, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Лесна измислица со детали за мрежи на страните ги прави овие шорцеви добар избор за вежбање, летно кампување, училиште, истражување на надворешниот и секојдневниот живот. Со внатрешно кратко внатре, не мора да се грижите за гледањето преку проблемот и да уживате во леснотијата на движење. Ткаени шорцеви за девојчиња; . 53% полиестер 47% рециклирана полиестерска измислица со функција за крик; . 3-пакувања; . Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво средно, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини; . Направено во Виетнам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата