Мое дете на Картер, девојче Едно скокање

Мое дете на Картер, девојче Едно скокање

Това е достапна
DEN 127.68
Количината на стоката:

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Ура за лесни едноделни облеки! Од моето дете на Картер, овие скокови со долги ракави се направени со супер меко пријатно руно и истегнати ребрести манжетни за да го одржуваат бебето топло и удобно цел ден. Одликувајќи се со слатки розови цвеќиња Allover и малку графички пингвин, овие едно парче скокови се тотално симпатични, додека патентот на предниот дел ги задржува промените брзо. Плус, корисен дво-пакет значи да се носи + еден да се фрли во торбата за пелена. 2-пакет. 100% полиестерско руно. Црвена : Шерпа-обложена исмејувачка врат; Сеопфатно срцево печатење; Графички пингвин. Сива : стил на качулка; Сеопфатно цветно печатење. Дизајн на патент-фронт. Долги ракави. Ребрести манжетни. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата