Девојки Велигденски Вратоврска Боја Хеланки, Големини 4-18

Девојки Велигденски Вратоврска Боја Хеланки, Големини 4-18

Това е достапна
DEN 192.00
Количината на стоката:

Јајце-цитирање вести! Таа ќе биде подготвена За Велигден Со Начин да Ги Прослави Хеланките за Боја на Вратоврска. Тотално симпатична, овие хеланки имаат шема и шарен стил. Спарете се со координативната маичка (продадена одделно) за целосна облека или измешајте и поклопете се со нејзините други секојдневни врвови за да ја максимизирате нејзината гардероба. Исклучиво на . Материјал : 58% Памук/38% Полиестер/4% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Тенок. Затворање : стил на повлекување; еластичен појас. Џебови : Никој. Карактеристики : Аловер вратоврска-боја шема. Велигденски хеланки за девојки Од Патот за Славење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата