Клементин Облека Три Секојдневни Маици За Вратот На Екипажот На Големите Девојки 3-Пакет, Големини 4-16

Клементин Облека Три Секојдневни Маици За Вратот На Екипажот На Големите Девојки 3-Пакет, Големини 4-16

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Откријте ја крајната мешавина на мекост, удобност и симпатичност Со Маичката Со Кратки Ракави На Клементин Облека. Овој комплет вклучува три меки и удобни маици за девојчиња во различни бои и се грижи за возраста од 4-16 години. Изработени од висококвалитетен памук, овие обични кошули за девојчиња и тинејџери се и дише и издржливи, обезбедувајќи долготрајно носење за вашето малечко. Спарете се совршено за секоја пригода, без разлика дали станува збор за лежење, активности на отворено, слоевитост или секојдневно носење. Материјал : 100% памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : S-XL (4-16 години). Одговара : Тенок-опремени. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Откинете ја етикетата, подолга должина на телото. Девојки Краток Ракав Обична Маица Од Клементин Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата