Девојките на Ник и Лекси го украсија пулвер за џемпери, големини 4-16

Девојките на Ник и Лекси го украсија пулвер за џемпери, големини 4-16

Това е достапна
DEN 319.68
Количината на стоката:

Облечените џемпери се тука за да останат и засекогаш забавни! Ајде да славиме со овој плетен џемпер на пуловер од Ник и Лекси со мек дизајн и акценти на секвенци со светлина. Со симпатична предна дизајн што е совршен за секоја пригода, џемперот на овој девојки е без напор да го носи и брзо ќе стане омилен. Од училницата до викендот, овој џемпер е стилски и разноврсен додаток на која било облека. Материјал : 68% акрилик/29% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Преден дизајн со акценти на секвенци; ребрести деколте, полите и манжетни; Супер-меко чувство. Облечен џемпер пуловер за девојчиња од Ник и Лекси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата