Се прашувам девојки на нација печатени и цврсти плетени скици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Се прашувам девојки на нација печатени и цврсти плетени скици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Skort : Cool Condirt and Shorts Combo што ја одржува удобно од Wonder Nation во кој има плетено тело и акценти на шутница. Се продава исклучиво на и. Вклучува две скерти. Повлечен стил. Еластична половината. Асиметричен трим на руфли. Внатрешни шорцеви. Удобност без ознаки. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Обични скали на девојчињата од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата