Сиетл Кракен - постер за лого со магнетна рамка, 22.375 34

Сиетл Кракен - постер за лого со магнетна рамка, 22.375 34

Това е достапна
DEN 335.84
Количината на стоката:

Ова трендови на меѓународниот НХЛ Сиетл Кракен - лого 21 wallиден постер. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме нешто за секого. Trends International NHL Сиетл Кракен-лого 21 wallиден постер со магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата